Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Керівництво

Директор.jpg

Бондаренко Ярослав Миколайович
Директор Волинської філії

Професійну кар’єру почав 1998 року в «Українських радіосистемах» на позиції інженера з обслуговування базових радіостанцій. Через два роки став керівником центру експлуатації мережі. З 2011 року  очолював філію оператора кабельного телебачення й Інтернету «Воля». А з січня 2012 року був директором з технічного розвитку регіональних мереж компанії. Працював у компаніях «Нокіа Сіменс Нетворкс» та «Сіменс Україна». Має профільну освіту. Пройшов низку професійних тренінгів Міжнародного інституту менеджменту. 30 жовтня 2015 року призначено директором Волинської філії публічного акціонерного товариства "Укртелеком".


 

 

Нач ТС

Мельничук Віктор Анатолійович
Начальник технічної служби

 

Народився у 1974 році в  м.Луцьк.  Освіта – повна вища, у 1996 році закінчив Військову інженерно-космічну академію за спеціальністю “Автоматизовані системи обробки інформації і управління”. Свою трудову діяльність у галузі зв’язку розпочав у 1998 році на посаді інженера-програміста Центру інформаційних технологій і технічного забезпечення. З грудня 2004 року працював заступником начальника ЦТЕ МПД з питань розвитку та експлуатації, з листопада 2011 року - начальник дільниці технічної підтримки та сервісного обслуговування ЦТП, з листопада 2014 року - начальником відділу моніторингу мережі. З 01.12.2016 року призначено начальником технічної служби Волинської філії ПАТ “Укртелеком ”.

 ker_3.jpg

 

Деркач Валентина Миколаївна
Начальник відділу продажів масовому сегменту

Народилась у 1964 році в селі Буцинь Старовижівського району Волинської області. Освіта повна вища, закінчила Одеський електротехнічний інститут. В галузі зв'язку почала працювати з 1983 року електромеханіком Ковельського районного вузла зв'язку Волинського обласного виробничо-технічного управління зв'язку. З 1995 року працювала інженером електрозв"язку, начальником дільниці з продажу послуг, заступником начальника Ковельського центру електрозв"язку №4 з питань маркетингу, продажу послуг та обслуговування споживачів. З 2005 року призначена на посаду заступника директора з питань маркетингу та продажу послуг Волинської філії публічного акціонерного товариства "Укртелеком".

 

 

ker_5.jpg

Дидюк Людмила Василівна
Начальник фінансово-економічного відділу

Дидюк Людмила Василівна 1960 року народження, уроженка смт.Локачі Волинської області, освіта повна вища, у 1990 році закінчила Московський інститут зв'язку за спеціальністю "Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності в галузі зв'язку". Свою трудову діяльність розпочала у 1978 році оператором машино-обчислювальної станції обласного виробничо-технічного управління зв'язку. З 1985 року працювала бухгалтером, старшим бухгалтером, заступником головного бухгалтера Луцького поштамту, головним бухгалтером Луцького міського вузла електрозв'язку "Луцькміськтелеком", головним бухгалтером Волинської дирекції УДПЕЗ "Укртелеком". В травні 1999 року її було призначено на посаду заступника директора з питань економіки та фінансів Волинської філії ПАТ "Укртелеком".

 

 

ker_6.jpg

Рожко Володимир Маркович
Начальник відділу підтримки бізнесу

1957 року народження, народився у м.Камянка-Дніпровська Запорізької області, освіта повна вища, закінчив Одеський електротехнічний інститут зв'язку за спеціальністю "автоматичний електрозв'язок". В галузі зв'язку працює з 1979 року на різних посадах: інженером виробничої лабораторії, старшим інженером по перевірці і ремонту вимірювальних приладів. З 1982 року працює у Луцькому вузлі республіканських магістральних зв'язків на посадах головного інженера, начальника відділу експлуатації лінійних споруд, директора. У травні 1996 року був призначений на посаду директора по капітальному будівництву та інвестиціях обласного підприємства електрозв'язку "Волиньтелеком", а з липня 1997 року - заступник директора з будівництва Волинської філії ПАТ "Укртелеком".

 


Волинська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: вул. Кривий Вал, 28, м.Луцьк, Україна, 43025

Зворотний зв'язок