Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Філія сьогодні

b25.JPG"

Волинська філія ПАТ "Укртелеком", як філіал національного оператора, є лідером на ринку телекомунікацій області. Сьогодні послуги місцевого телефонного зв'язку на території Волинської області надаються міськими та сільськими АТС, 21 % з яких становить частка сучасних цифрових та квазіелектронних телефонних станцій, здатних надати весь необхідний комплекс послуг зв'язку на рівні сучасних вимог.

     На сьогодні у Волинській філії ПАТ "Укртелеком" налічується близько 147 тис. постійних клієнтів - як юридичних так і фізичних осіб ( в міській місцевості - 112,5 тис. і в сільській місцевості -34,5 тис. абонентів ), які мають змогу отримати широкий спектр послуг зв'язку - від звичного телефонного зв'язку, включаючи повноцінний автоматичний міжміський зв'язок як з телефонними абонентами України так і абонентами телефонних компаній усіх країн світу, до найсучасніших видів послуг - доступ до всесвітньої мережі Internet, широкосмугового цифрового абонентського доступу - ISDN.

     Для обслуговування споживачів "Укртелекому", включаючи найвіддаленіші населені пункти Волинської області, на місцевій телефонній мережі експлуатуються сотні тисяч кілометрів кабельних та повітряних ліній зв'язку.

     Велику увагу Волинська філія ПАТ "Укртелеком" постійно приділяє модернізації обладнання телефонних станцій, подальшому його розвитку на основі використання найсучасніших цифрових комутаційних систем, цифрових систем міжстанційного зв'язку, міжміського каналоутворюючого обладнання, впровадження волоконно-оптичних ліній зв'язку. Виконується завдання щодо підвищення рівня надійності та якості роботи наших мереж в цілому. Для цього прокладаються сотні кілометрів додаткових ліній зв'язку, як між станціями, так і до абонентів . Згідно планів філії роботи по кабелюванню з'єднувальних міжстанційних ліній передбачається повністю завершити в 2002 році. Створюються також можливості подальшого розвитку телефонної мережі - як в обласному центрі, так і в районах Волинської області. З метою максимального задоволення попиту у високоякісному телефонному зв'язку філією активно проводиться робота по продажу цільових облігацій та опціонів "Укртелекому", які дають право на позачергове встановлення телефону. Лише останнім часом за залучені кошти абонентів у Волинській області побудовано 4 цифрові телефонні станції.

     Забезпечується подальший розвиток міжміського телефонного зв'язку. В області діють цифрові та аналогові АМТС, на яких постійно відкриваються нові напрямки автоматичного зв'язку. На сьогодні, для абонентів області, відкрито понад 2000 автоматичних напрямків, з них до країн СНД - 1290. Незважаючи на збитковість проводового мовлення, даний вид послуг Волинською філією підтримується. Для цього доводиться утримувати мережу, яка складається з радіотрансляційних вузлів загальною потужністю близько 500 КВт, тисячі кілометрів повітряних та кабельних ліній проводового мовлення, 148 тис . основних радіоточок.

     Для надання послуг телефонного зв'язку мешканцям області та гостям Волинського краю, для обслуговування потоку громадян, які перетинають область транзитом або відпочивають у рекреаційній зоні Шацьких озер на мережі працює понад вісімсот універсальних таксофонів типу "Телекарт" та "СТЕК". В кожному районі області, де б Ви не були , Ви матимете можливість зателефонувати до своїх рідних, близьких або бізнес - партнерів за допомогою таксофонів Волинської філії ВАТ "Укртелеком".

     Послуги зв'язку можна також отримати у 22 відділеннях "Телекомсервісу" - це прийом та доставка телеграм, міський, міжміський, міжнародний та факсимільний зв'язок, продаж телефонних карток., послуги мережі Internet тощо.

  [object Object]


Волинська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: вул. Кривий Вал, 28, м.Луцьк, Україна, 43025

Зворотний зв'язок