Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Одна гривня – ваш квиток у світ переваг швидкісного та по-справжньому безлімітного Інтернету «ОГО!»

                        


Для вашої зручності компанія Укртелеком пропонує нові умови легкого та зручного підключення до «ОГО!». З 20 жовтня наша компанія розпочинає акцію «Модем для «ОГО!» за 1 гривню!», щоб нові та існуючі абоненти «ОГО!» змогли оцінити якість наших послуг, користуючись сучасним обладнанням на фантастично привабливих умовах. Дію акції продовжено до 15 лютого 2011 року.

Приходьте до центрів продажу послуг Укртелекому та оформляйте договір на підключення до «ОГО!». Обравши один з безлімітних тарифних планів, додатково отримайте можливість користуватися всіма перевагами мережі «ОГО!», «ОГО!Телефонії», вільним доступом в зонах Wi-Fi від Укртелекому.

Акційна пропозиція дійсна як для нових клієнтів, які при підключенні отримають ідеально адаптований до Інтернет-послуг Укртелекому модем, так і для існуючих абонентів, які можуть змінити застаріле обладнання без зайвих фінансових витрат.

В рамках акції наші абоненти можуть обрати один з двох типів сучасних ADSL-модемів: з підтримкою WI-FI або звичайний.

Про умови акції докладніше на сайті та за телефоном Контакт-центру 0 800 506 800 (безкоштовно з фіксованої мережі Укртелекому).Волинська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: вул. Кривий Вал, 28, м.Луцьк, Україна, 43025

Зворотний зв'язок