Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Волинь вітає 50-тисячного абонента популярної послуги «ОГО!»


21.09.2012

 Кількість абонентів найпопулярнішої в Україні послуги широкосмугового доступу до Інтернету «ОГО!» від Укртелекому на Волині сягнула 50 тисяч!   20 вересня  директор Волинської  філії Укртелекому Володимир Григорович Кошлатий та заступник з маркетингу та продажу послуг  Валентина Миколаївна Деркач вручили планшетний комп’ютер 50-тисячному, «ювілейному» користувачу безлімітного Інтернету – Ірині Анатоліївні Петрук, що мешкає в Ковелі.

Нагадаємо, що в Луцьку послугу «ОГО!» Укртелеком представив у 2005 році. Наша послуга «ОГО!» доступна і у великих містах, і у райцентрах, селищах міського типу та селах. Варто зазначити, що  якість послуги завжди на найвищому рівні як у містах, так і в невеликих населених пунктах.

Завдяки своїй  зручності, доступності та якості, послуга  швидко набула популярності. Якщо на початок 2005 року послугою «ОГО!» користувалися лічені абоненти Волині, то сьогодні -  вже понад  50 тисяч абонентів.

Загалом же в Україні користувачами послуги «ОГО!» від Укртелекому є  близько 1,5 млн. осіб, що дає змогу компанії вже тривалий час посідати лідерські позиції на ринку широкосмугового доступу до Інтернету.

Для своїх абонентів Укртелеком пропонує виключно безлімітні  тарифні плани, які здатні задовольнити найвибагливіших користувачів Інтернету.

Компанія і надалі дотримуватиметься принципів прозорості у формуванні тарифних планів,  пропонуючи кожному абоненту «ОГО!» тільки реальні швидкості для його телефонної лінії. Саме такий підхід дає змогу нашим абонентам обирати оптимальні варіанти підключення та користування послугою «ОГО!»3.JPGВолинська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: вул. Кривий Вал, 28, м.Луцьк, Україна, 43025

Зворотний зв'язок