Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Укртелеком успішно реалізував свої завдання у масштабному проекті із забезпечення відеоспостереження на виборах народних депутатів


31.10.2012

     ПАТ «Укртелеком» - партнер генерального підрядника впровадження системи відеомоніторингу за виборами «СІТРОНІКС Інформаційні Технології Україна» - успішно виконав всі завдання, покладені на компанію під час проведення виборів народних депутатів України, зокрема і щодо забезпечення роботи системи відеоспостереження.

    У рамках  цього  масштабного проекту  в Дата-центрі Укртелекому були встановлені усі сервери і масиви зберігання даних систем запису та трансляції відеозображення. Через мережу компанії до системи запису передавались відеопотоки від усіх операторів, які здійснювали підключення комплексів відеотрансляції. Для цього було організовано міжоператорські з'єднання пропускною здатністю  понад 60 Гбіт/с. Укртелеком забезпечив установку, підключення до власної мережі та підтримку комплексів відеоспостереження на 12 тисячах 426 виборчих дільницях по всій території України. А через національні та міжнародні Інтернет-з'єднання Укртелекому, загальна пропускна здатність яких становить майже 500 Гбіт/с, зображення з комплексу трансляції передавалось до усіх Інтернет-користувачів. Безпосередньо для серверів відеотрансляції Укртелеком забезпечив канали з’єднання з Інтернет-мережею пропускною здатністю 160 Гбіт/с. Завдяки цьому  відеозображення з усіх виборчих дільниць безперебійно надходило на сервери  і портал  http://vybory2012.gov.ua витримав усі навантаження.

     Завдяки злагодженості дій фахівців компанії  усі роботи  виконано своєчасно, а на переважній більшості об’єктів необхідне обладнання було змонтовано з випередженням графіку. З моменту монтажу, в тому числі  і  в день проведення виборів, було забезпечено ефективну технічну підтримку як мережі компанії, так і встановлених на виборчих дільницях апаратно-програмних комплексів. Для повноцінного функціонування системи відеоспостереження і якісного виконання усіх завдань компанія сформувала 1400 мобільних бригад з висококваліфікованих спеціалістів.  Фахівці Укртелекому оперативно реагували на звернення з виборчих дільниць. При виникненні будь-якого пошкодження компанія гарантувала його усунення не більше ніж за 2 години, включаючи заміну несправного обладнання. До Укртелекому у день виборів на обслуговування апаратно-програмних комплексів було надіслано 139 звернень. Усі вони були оброблені вчасно, що повністю відповідає договірним зобов‘язанням Укртелекому. Така незначна кількість викликів додатково свідчить про високу якість виконаних робіт та сервісної підтримки.

     Без жодних збоїв працювало обладнання генпідрядника, розміщене  у Дата-центрі Укртелекому. Тут було створено всі умови для його повноцінного функціонування.

     Крім того, Укртелеком, як і у попередні рази, забезпечував послугами фіксованої телефонії   виборчі дільниці.  Цього  року  стаціонарним зв’язком від компанії користувалися на  33 тисячах 300  виборчих дільницях (99% від їх загальної кількості). Спеціально  до виборів  Укртелеком  додатково  організував для виборчих дільниць  27 390 телефонних ліній.

     Успішна реалізація Укртелекомом масштабного комплексу завдань під час проведення виборів народних депутатів України вкотре довела, що наша компанія здатна впроваджувати телекомунікаційні проекти  найвищого рівня складності.Волинська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: вул. Кривий Вал, 28, м.Луцьк, Україна, 43025

Зворотний зв'язок