Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

У Новий рік – з новими реалізованими ідеями!


13.12.2012

   Укртелеком презентує «ОГО!Клуб» – програму лояльності для понад 1,5 мільйона абонентів «ОГО!»

   Напередодні нового року Укртелекому особливо приємно презентувати для всіх своїх користувачів послуги «ОГО!» програму лояльності «ОГО!Клуб», яка  вже з першого січня 2013 року пропонує її учасникам чимало приємних сюрпризів. Програма,  не маючи жодних прихованих зобов’язань, містить лише спеціальні пропозиції  від  її  партнерів  щодо  умов придбання товарів чи послуг. Кожна пропозиція діятиме місяць, а отже, у 2013 році  «ОГО!Клуб» матиме 12 партнерів, 12 цікавих пропозицій.

   Усі без винятку існуючі користувачі послуги «ОГО!», незалежно від того, протягом якого терміну користуються послугою і яким тарифним планом, у грудні отримують поштою від компанії картку програми лояльності. І на усіх нових абонентів  «ОГО!» теж  чекають картки «ОГО!Клуб». Щомісяця  протягом  наступного  року Укртелеком оголошуватиме партнера програми та його привабливі пропозиції для  учасників «ОГО!Клуб». Укртелеком ретельно обирав партнерів для «ОГО!Клуб» за багатьма важливими критеріями.

   До речі, Укртелеком не обмежує використання картки «ОГО!Клуб», і члени «ОГО!Клуб» завжди можуть запропонувати скористатися пропозицією місяця своїм рідним та близьким.

   А щоб користувачі послуги «ОГО!» завжди мали доступ до мережі Інтернет, учасникам «ОГО!Клуб» щомісяця надається 5 Гбайт безкоштовного трафіка у найбільшій в Україні Wi-Fi-мережі Укртелекому.

   Переконані, що старт програми лояльності «ОГО!Клуб» стане подією року як для компанії, так і для абонентів «ОГО!». Адже започаткування  «ОГО!Клуб» – це черговий масштабний крок компанії  у рамках успішної реалізації низки проектів з  удосконалення системи продажів та процесів  обслуговування абонентів.

   Комплексний підхід з підвищення технічних можливостей компанії, рівня сервісного обслуговування її  абонентів та  створення нових продуктів і сервісів забезпечує Укртелекому беззаперечне лідерство на вітчизняному Інтернет-ринку. Станом на початок грудня  послугу «ОГО!»  обрали вже 1 млн. 518 тисяч  абонентів. При цьому  компанія демонструє  один з найкращих показників приросту абонентів на ринку фіксованого Інтернету в Україні.

   На кінець року загальна ємність підключення вузлів обласних центрів до магістральної  мережі Укртелекому складає 760 Гбіт/с. Ємність зовнішніх каналів нашої компанії, включаючи підключення Дата-центру, досягла 640 Гбіт/с. А волоконно-оптична мережа Укртелекому, завдяки розширенню, вже охоплює майже 1500 населених пунктів. Наступного року вдвічі, до 40 Гбіт/с, зросте ємність з’єднань з Інтернет-магістраллю ще в шести регіонах України, зокрема АР Крим, Одеській та Луганській областях. Також вдвічі, до 320 Гбіт/с, збільшиться ємність каналів Дата-центру. Компанією заплановано значне  розширення пропускної здатності оптично магістралі. В результаті пропускна здатність між центральними вузлами Укртелекому у Києві та Дніпропетровську зможе досягати до 4 Тбіт/с з резервуванням.

   Для розширення  можливостей  користувачів «ОГО!» компанія розробляє і впроваджує  нові  сервіси і продукти. Так, у цьому році  Укртелеком представив нову послугу мережевого файлового сховища  «ОГО!Диск». І вже майже 20 тисяч її активували. А найближчим часом компанія планує вивести  на ринок нові  цікаві продукти і тарифи, зокрема і для бізнес-абонентів.

   Укртелеком велику увагу приділяє реорганізації та вдосконаленню процесу обслуговування абонентів. Задля цього, зокрема, істотно розширюються  функціональні можливості Контакт-центру Укртелекому, на меті – підвищення якості та швидкості обслуговування звернень споживачів, забезпечення вирішення питань абонентів при першому ж зверненні. Головне – створити для споживача централізовану точку входу на єдиному номері 0 800 506 800 для вирішення   інформаційних, фінансових чи технічних питань. Для реалізації цього завдання у 4-му кварталі 2012-го року вдвічі розширено кількість ліцензій програмно-апаратного комплексу Avaya для Контакт-центру та розпочато роботу над впровадженням нової платформи.

   Укртелеком робить усе для своїх абонентів і з упевненістю дивиться в майбутнє.

Інтернет – це Укртелеком!

Вичерпна інформація про компанію та її послуги на сайті ukrtelecom.ua і за номером Контакт-центру 0 800 506 800.


Волинська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: вул. Кривий Вал, 28, м.Луцьк, Україна, 43025

Зворотний зв'язок