Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Укртелеком побудував на Волині 70-ий майданчик доступу до мережі Інтернет


22.07.2014

Logo

Фахівці Волинської філії оператора в середині липня забезпечили доступом до всесвітньої павутини село Куснища Любомльського району. Новими користувачами безлімітного Інтернету від Укртелекому стануть 128 мешканців села.

Куснища – одне з найбільших сіл в Любомльському районі. У ньому працюють школа, фельдшерсько-акушерський пункт та бібліотека, які вже найближчим часом будуть підключені до Інтернету компанією Укртелеком. Місцеві жителі також активно підключаються до послуг оператора.

Поява безлімітного доступу до мережі Інтернет в українських селах і селищах якісно змінює в них життя його мешканців. Вони отримують нові можливості для професійної реалізації та навчання, для них розширюється можливість доступу до інформації, а також спілкування з близькими. Доступ до всесвітньої павутини сприяє розвитку малого та середнього бізнесу, місцевого самоврядування, можливостей медицини та освіти.

Нагадаємо, що надання послуг доступу до фіксованого Інтернету у Волинській області Укртелекомом розпочато у 2006 році. А сьогодні доступ реалізований в 45 населених пунктах області, 21 з яких – села.

Постійне розширення географії надання послуг Інтернет – це соціальна місія Укртелекому. Оператор постійно прагне забезпечити якісними і доступними послугами якомога більше мешканців України.

Інтернет - це Укртелеком

Довідка:

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Сьогодні компанія надає свої послуги майже 9 мільйонам абонентів фіксованої телефонії, фіксований швидкісний Інтернет обрали для себе понад 1,6 мільйона клієнтів.

Компанія СКМ - професійний інвестор, керуюча компанія найбільшої фінансово-промислової групи України, діяльність якої сконцентровано у трьох основних сферах бізнесу: гірничо-металургійної, електроенергетичної і фінансової, а також у телекомунікаціях, медіа-бізнесі, нерухомості, роздрібній торгівлі, глиновидобутку, торгівлі нафтопродуктами, сільському господарстві, машинобудуванні й транспортному бізнесі.

04 жовтня 2013 року ПАТ «Укртелеком» став частиною Групи СКМ.

До складу Групи СКМ входять компанії Метінвест і ДТЕК, Перший український міжнародний банк і Ренесанс-Капітал, АСКА і АСКА-Життя, телекомунікаційна група Vega, «Медіа Група Україна», ЕСТА Холдинг (нерухомість), Український Рітейл (роздрібна торгівля), UMG (виробництво мінеральної сировини), Паралель (оператор ринку нафтопродуктів), Харвіст (сільське господарство), машинобудівний холдинг Corum Group, транспортний холдинг «Портінвест» та інші.

Генеральний директор Компанії СКМ: Олег Миколайович Попов.

100% акцій Компанії СКМ належать бізнесменові Рінату Ахметову.

Веб-сайт Компанії СКМ: http://www.scm.com.ua/Волинська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: вул. Кривий Вал, 28, м.Луцьк, Україна, 43025

Зворотний зв'язок