Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

У 10 нових селах з'явився інтернет від Укртелекому


22.10.2014

ukrtelecom_logotype1.jpg 

У жовтні Укртелеком активізував роботи з розширення географії надання послуг інтернет у невеликих населених пунктах України. У другій декаді жовтня мешканці 10 сіл п'яти областей країни отримали доступ до безлімітного інтернету від оператора.

На Рівненщині технічні фахівці компанії провели інтернет у села Підгайці та Береги Млинівського району, а також Крупець Радивилівського району.

На Сумщині доступ до Всесвітньої павутини отримали жителі сіл Самотоївка Краснопільського і Баничі Глухівського районів. Також інтернет від оператора з'явився в селах Топільне Рожищенського і П'ятидні Володимир-Волинського районів Волинської області, Шипинки Барського та Ракова Томашпільського районів Вінниччини, а також у селі Берлин Бродівського району на Львівщині.

Оператор як і раніше насамперед підключає до мережі об'єкти соціальної інфраструктури. Уже за перші дні роботи, інтернет від Укртелекому з'явився в кількох сільських радах, школах, дитячих садках, медичних та культурних установах. Також усім соціальним об'єктам, що заздалегідь подали заявку на підключення, оператор надає істотну знижку на користування інтернет-послугами.

Серед нових клієнтів оператора вже є представники аграрного бізнесу в Рівненській і Сумській областях, які завдяки доступу в мережу зможуть підвищити свою конкурентоспроможність. Підприємства зможуть розширити ринок збуту, розмістивши свої пропозиції в мережі, відслідковувати попит на продукцію, приймати заявки через інтернет. Крім того, всі бажаючі мешканці сіл отримають доступ в інтернет найближчим часом.

Згідно з результатами соціологічного опитування «Електронне урядування в дзеркалі громадської думки», яке провела соціологічна служба Центру Разумкова в середині вересня поточного року, в Україні 45% громадян не користуються інтернетом. Більшість з них мешкають у невеликих населених пунктах.

Укртелеком продовжить реалізацію своєї стратегії з розширення інтернет-покриття на всій території країни, забезпечуючи максимальну кількість українців безлімітним доступом у мережу.

Поява інтернету в українських селах і селищах є запорукою їх успішного розвитку, що приводить до підвищення стандартів у всіх сферах життя і створення нових робочих місць.

Усього з початку року Укртелеком забезпечив безлімітним Інтернетом 92 нових населених пункти.

Довідка:

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Сьогодні компанія надає свої послуги майже 9 мільйонам абонентів фіксованої телефонії, фіксований швидкісний Інтернет обрали для себе понад 1,6 мільйона клієнтів.

Компанія СКМ - професійний інвестор, керуюча компанія найбільшої фінансово-промислової групи України, діяльність якої сконцентровано у трьох основних сферах бізнесу: гірничо-металургійної, електроенергетичної і фінансової, а також у телекомунікаціях, медіа-бізнесі, нерухомості, роздрібній торгівлі, глиновидобутку, торгівлі нафтопродуктами, сільському господарстві, машинобудуванні й транспортному бізнесі.

04 жовтня 2013 року ПАТ «Укртелеком» став частиною Групи СКМ.

До складу Групи СКМ входять компанії Метінвест і ДТЕК, Перший український міжнародний банк і Ренесанс-Капітал, АСКА і АСКА-Життя, телекомунікаційна група Vega, «Медіа Група Україна», ЕСТА Холдинг (нерухомість), Український Рітейл (роздрібна торгівля), UMG (виробництво мінеральної сировини), Паралель (оператор ринку нафтопродуктів), Харвіст (сільське господарство), машинобудівний холдинг Corum Group, транспортний холдинг «Портінвест» та інші.

Генеральний директор Компанії СКМ: Олег Миколайович Попов.

100% акцій Компанії СКМ належать бізнесменові Рінату Ахметову.

Веб-сайт Компанії СКМ: http://www.scm.com.ua/Волинська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: вул. Кривий Вал, 28, м.Луцьк, Україна, 43025

Зворотний зв'язок