Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

У західних областях України 12 нових населених пунктів з інтернетом від Укртелекому


31.10.2014

ukrtelecom_logotype1.jpg 

Оператор продовжує нарощувати темпи інтернетизації невеликих населених пунктів. У другій половині жовтня тільки в західному регіоні країни безлімітний доступ від Укртелекому отримали мешканці 12 сіл у 4 областях.

У Волинській області інтернет з'явився в таких населених пунктах: Павлівка Іваничівського району, Вишнів Любомльського району, Городок Маневицького району та Замшани Ратнівського району. В усіх селах першими до інтернету на вигідних умовах були підключені сільські ради. Зараз на черзі й інші соціальні об'єкти.

Також чотири села забезпечені інтернетом на Тернопільщині: Кошляки і Сухівці в Підволочиському районі, Цигани в Борщівському районі та Ромашівка в Чортківському районі. В одному з них вже є інтернет в місцевій школі, а також мають доступ – три сільради. Фахівці компанії ведуть роботи із забезпечення доступом до всесвітньої мережі й інших установ.

У Львівській області інтернет-покриття від оператора з'явилося в селах Корчин Сколівського району, Свірж Перемишлянського і Зозулях Золочівського районів. У Зозулях одним з перших клієнтів став навчально-оздоровчий табір університету «Львівська політехніка».

Будівництво інфраструктури в курортному селищі Яблуниця Яремчанського району на Івано-Франківщині одразу ж велося з урахуванням потреб місцевих санаторно-курортних та гірськолижних комплексів. І в результаті, в перші ж дні багато з них отримали інтернет-доступ для власних потреб і комфорту відпочиваючих.

У всіх областях активно підключаються до інтернет-послуг і мешканці сіл, встановлюючи одночасно і телефонію.

Затребуваність послуг інтернету всіма категоріями користувачів доводить важливість доступу до всесвітньої мережі в невеликих населених пунктах. Забезпечуючи інтернетом українські села і селища, оператор надає нові можливості для розвитку місцевого самоврядування, освіти і медицини, і, звичайно ж, бізнесу. Розвиток курортних, оздоровчих та туристичних об'єктів на Західній Україні, в тому числі за допомогою інтернет-технологій, сприяє зростанню економіки регіону.

Довідка:

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Сьогодні компанія надає свої послуги майже 9 мільйонам абонентів фіксованої телефонії, фіксований швидкісний Інтернет обрали для себе понад 1,6 мільйона клієнтів.

Компанія СКМ - професійний інвестор, керуюча компанія найбільшої фінансово-промислової групи України, діяльність якої сконцентровано у трьох основних сферах бізнесу: гірничо-металургійної, електроенергетичної і фінансової, а також у телекомунікаціях, медіа-бізнесі, нерухомості, роздрібній торгівлі, глиновидобутку, торгівлі нафтопродуктами, сільському господарстві, машинобудуванні й транспортному бізнесі.

04 жовтня 2013 року ПАТ «Укртелеком» став частиною Групи СКМ.

До складу Групи СКМ входять компанії Метінвест і ДТЕК, Перший український міжнародний банк і Ренесанс-Капітал, АСКА і АСКА-Життя, телекомунікаційна група Vega, «Медіа Група Україна», ЕСТА Холдинг (нерухомість), Український Рітейл (роздрібна торгівля), UMG (виробництво мінеральної сировини), Паралель (оператор ринку нафтопродуктів), Харвіст (сільське господарство), машинобудівний холдинг Corum Group, транспортний холдинг «Портінвест» та інші.

Генеральний директор Компанії СКМ: Олег Миколайович Попов.

100% акцій Компанії СКМ належать бізнесменові Рінату Ахметову.

Веб-сайт Компанії СКМ: http://www.scm.com.ua/Волинська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: вул. Кривий Вал, 28, м.Луцьк, Україна, 43025

Зворотний зв'язок