Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Популярний курорт Світязь на Шацьких озерах з інтернетом від Укртелекому


28.11.2014

ukrtelecom_logotype1.jpg 

Укртелеком продовжує сприяти розвитку невеликих населених пунктів, забезпечуючи їх безлімітним доступом до всесвітньої павутини. У другій половині листопада інтернет від оператора з'явився в курортному селі Світязь на Шацьких озерах.

У цій рекреаційній зоні крім великих оздоровчих та курортних об'єктів широко розвинений зелений туризм, насамперед за рахунок дрібних і середніх підприємців. Саме власники невеликих готелів найбільш активно підключають послуги оператора, а також сприяють розвитку інфраструктури регіону.

«У нас відпочивають не тільки українці, а й мешканці інших країн. Окрім можливості насолодитися природою, сучасній людині необхідні комунікації, а значить – потрібен доступ в інтернет. Завдяки Укртелекому, тепер ми забезпечимо гостям цю можливість за доступною для нас ціною», – стверджує Сергій, власник невеликого туристичного бізнесу.

Крім цього, пріоритетним для Укртелекому є і підключення до інтернету соціальних об'єктів. Так, першим абонентом у селі Світязь став місцевий дитячий садок. У цілому за перший тиждень роботи клієнтами оператора стали близько двадцяти місцевих жителів, ще кілька десятків уже подали заявки на підключення.

У складних економічних умовах доступ до безлімітного інтернету є важливою конкурентною перевагою для представників малого та середнього бізнесів. Укртелеком буде послідовно розширювати географію покриття інтернету в населених пунктах, розташованих у курортних і туристичних зонах. Це сприятиме розвитку приватного підприємництва, створенню нових робочих місць та зростанню економіки регіонів.

З початку року безлімітний інтернет від Укртелекому з'явився в 17 невеликих населених пунктах Волинської області, тільки за останні півтора місяці – в 11 нових селах і селищах.

Нагадаємо, що в першій половині листопада Укртелеком розширив географію надання інтернет-послуг на 24 села 10 областей України.

Довідка:

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Сьогодні компанія надає свої послуги майже 9 мільйонам абонентів фіксованої телефонії, фіксований швидкісний Інтернет обрали для себе понад 1,6 мільйона клієнтів.

Компанія СКМ - професійний інвестор, керуюча компанія найбільшої фінансово-промислової групи України, діяльність якої сконцентровано у трьох основних сферах бізнесу: гірничо-металургійної, електроенергетичної і фінансової, а також у телекомунікаціях, медіа-бізнесі, нерухомості, роздрібній торгівлі, глиновидобутку, торгівлі нафтопродуктами, сільському господарстві, машинобудуванні й транспортному бізнесі.

04 жовтня 2013 року ПАТ «Укртелеком» став частиною Групи СКМ.

До складу Групи СКМ входять компанії Метінвест і ДТЕК, Перший український міжнародний банк і Ренесанс-Капітал, АСКА і АСКА-Життя, телекомунікаційна група Vega, «Медіа Група Україна», ЕСТА Холдинг (нерухомість), Український Рітейл (роздрібна торгівля), UMG (виробництво мінеральної сировини), Паралель (оператор ринку нафтопродуктів), Харвіст (сільське господарство), машинобудівний холдинг Corum Group, транспортний холдинг «Портінвест» та інші.

Генеральний директор Компанії СКМ: Олег Миколайович Попов.

100% акцій Компанії СКМ належать бізнесменові Рінату Ахметову.

Веб-сайт Компанії СКМ: http://www.scm.com.ua/Волинська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: вул. Кривий Вал, 28, м.Луцьк, Україна, 43025

Зворотний зв'язок