Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Повідомлення для абонентів щодо змін у рахунках


12.12.2014

ukrtelecom_logotype1.jpg

У грудні 2014 року абоненти Укртелекому отримали рахунки за телекомунікаційні послуги зі зміненим підходом у нарахуванні суми авансу. Для більшості таких абонентів раніше аванс складався тільки з суми абонентських плат за послуги.

З цього місяця, і надалі, аванс включає в себе суму абонплати за ВСІ послуги, якими користується абонент (телефон, проводове радіомовлення, Інтернет, ТБ та інші послуги), а також і вартість усіх інших послуг (міжміські розмови, дзвінки на мобільні номери телефонів та ін.), якими абонент скористався в попередньому місяці.

Саме тому сума отриманого рахунку більша, ніж ви оплачували раніще. Звертаємо вашу увагу, що, якщо сума сплаченого вами авансу перевищить вартість послуг, якими ви скористалися в поточному місяці, то залишок невитрачених грошей буде врахований при виставленні рахунку в наступному місяці. Внесений аванс в цьому місяці дозволить зменшити ваш рахунок за наступний місяць. Новий підхід в оплаті послуг виключає виникнення заборгованості та припинення сервісів за несвоєчасну сплату.

Такий підхід у нарахуванні суми авансу відповідає пунктам 71, 116 Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг.


Волинська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: вул. Кривий Вал, 28, м.Луцьк, Україна, 43025

Зворотний зв'язок