Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

За 10 днів грудня майже 100 населених пунктів країни отримали безлімітний інтернет від Укртелекому


26.12.2014

ukrtelecom_logotype1.jpg 

До кінця року оператор істотно наростив темпи розширення географії інтернет-послуг. З другої декади грудня безлімітний інтернет від Укртелекому допоможе розвитку ще 93-х невеликих населених пунктів в 20 областях країни. Це практично така ж кількість сіл і селищ, яку оператор забезпечив інтернетом за весь листопад.

У другій декаді грудня якісний швидкісний інтернет від Укртелекому отримали мешканці ще одного населеного пункту Волинської області.

Селище Луків Турійського району, у якому проживає понад 3 тис. мешканців, розташоване в північно-західному напрямку від райцентру, занесене до списку історичних населених місць України.

Першим абонентом стало професійно-технічне училище. Директор училища Петро Столярук: «Ми вже давно чекали приходу інтернету від Укртелекому. Послуга дуже зручна, вигідна в користуванні, доступні ціни, дуже гарна сервісна підтримка».

Триває активне підключення нових абонентів. Звертаються також і заклади соціальної сфери: лікарня, школа, бібліотека, які раніше користувалися послугою від іншого провайдера. Укртелеком сподівається швидко задовольнити  потреби мешканців селища в наданні сучасних послуг.

Укртелеком послідовно реалізовує один із стратегічних напрямків – розвиток послуг інтернету в регіонах. Оператор прагне забезпечити однакову якість і доступність всесвітньої мережі як для мешканців міста, так і сільської місцевості.

Відповідно до щорічного звіту «Вимірювання інформаційного суспільства 2014», підготовленого експертами Міжнародного союзу електрозв'язку, Україна посіла лише 73 місце з 166 країн за рівнем розвитку та доступності інформаційно-комунікаційних технологій. Невисокі показники обумовлені низьким проникненням послуг інтернет в сільських районах.

Відсутність доступу до ресурсів всесвітньої мережі створює цифрову нерівність між регіонами нашої країни. Внаслідок чого знижуються можливості для розвитку соціальної сфери і бізнесу, обмежується вибір для пошуку роботи, освіти і спілкування у місцевого населення.

Укртелеком постійно інвестує кошти в розширення покриття мережі інтернет, що скорочує «цифровий розрив» між різними регіонами. З початку року доступ до всесвітньої мережі забезпечено в близько 430 нових населених пунктах. Клієнтами безлімітного інтернету вже стали десятки тисяч жителів, сотні соціальних об'єктів і представників бізнесу.

Довідка:

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Сьогодні компанія надає свої послуги майже 9 мільйонам абонентів фіксованої телефонії, фіксований швидкісний Інтернет обрали для себе понад 1,6 мільйона клієнтів.

Компанія СКМ - професійний інвестор, керуюча компанія найбільшої фінансово-промислової групи України, діяльність якої сконцентровано у трьох основних сферах бізнесу: гірничо-металургійної, електроенергетичної і фінансової, а також у телекомунікаціях, медіа-бізнесі, нерухомості, роздрібній торгівлі, глиновидобутку, торгівлі нафтопродуктами, сільському господарстві, машинобудуванні й транспортному бізнесі.

04 жовтня 2013 року ПАТ «Укртелеком» став частиною Групи СКМ.

До складу Групи СКМ входять компанії Метінвест і ДТЕК, Перший український міжнародний банк і Ренесанс-Капітал, АСКА і АСКА-Життя, телекомунікаційна група Vega, «Медіа Група Україна», ЕСТА Холдинг (нерухомість), Український Рітейл (роздрібна торгівля), UMG (виробництво мінеральної сировини), Паралель (оператор ринку нафтопродуктів), Харвіст (сільське господарство), машинобудівний холдинг Corum Group, транспортний холдинг «Портінвест» та інші.

Генеральний директор Компанії СКМ: Олег Миколайович Попов.

100% акцій Компанії СКМ належать бізнесменові Рінату Ахметову.

Веб-сайт Компанії СКМ: http://www.scm.com.ua/Волинська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: вул. Кривий Вал, 28, м.Луцьк, Україна, 43025

Зворотний зв'язок