Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Технічна новація – телефонна станція АТСКЕ–Ф ”Каскад-Карпати”.


30.12.2003
Нещодавно у Волинській дирекції ВАТ "Укртелеком" презентовано технічну новацію – телефонну станцію АТСКЕ–Ф ”Каскад-Карпати”. Цей невеликий за розміром вагончик з сучасним обладнанням для забезпечення якісного телефонного зв’язку є, мабуть, найоптимальнішим варіантом забезпечення цифровим зв’язком сіл та приміських районів обласних центрів. Вперше на Волині, а можливо і в Україні, цей проект проходить апробацію неподалік Луцька – у селі Дачному.
Ця автоматична цифрова станція загальною ємністю 480 телефонних номерів (поки-що буде задіяно 128) досить проста в експлуатації та обслуговуванні. Використовуючи волоконно-оптичну лінію зв’язку, вона не тільки забезпечує високоякісний телефонний зв’язок, але й Інтернет та найсучасніший телекомунікаційний сервіс – автоматичний визначник номера, автододзвон, будильник тощо. Станція має можливість дистанційного керування з диспетчерської Центру електрозв’язку, можливість автоматичного переключення тонального та імпульсного набору. А, також, є повністю автономною у режимі роботи при відключенні електроенергії при аваріях чи стихійних явищах природного характеру. Вчасно спрацьовує протипожежна та захисна сигналізація – цьому обладнанню приділена особлива увага.
Спеціалісти з Білорусії, Мукачева, Канева та Луцька, які займалися розробкою, монтажем і впровадженням цієї технічної новинки, сподіваються на хороші та ефективні результати своєї роботи. Відповідаючи усім показникам сучасних телекомунікаційних технологій, ця станція є недорога за собівартістю, багатофункціональна у використанні та надійна в експлуатації.


Волинська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: вул. Кривий Вал, 28, м.Луцьк, Україна, 43025

Зворотний зв'язок