Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Офіційна заява


01.12.2004
ВАТ „Укртелеком” протягом виборчого процесу та у післявиборчий період забезпечував і забезпечує надійний та безперебійний зв’язок усім громадянам, підприємствам, установам та політичним партіям України незалежно від їх політичних уподобань.

Повсякденна діяльність товариства забезпечує всіх громадян надійним зв’язком, дає можливість транслювати програми радіо й телебачення, надає необмежений доступ до мережі Інтернет, сприяючи інформуванню населення щодо подій у країні.

Необхідно відзначити, що керівництво товариства жодним чином не впливало на вільне волевиявлення своїх співробітників щодо голосування за того чи іншого кандидата: не збирало відкріпні талони, не “організовувало” голосування тощо.

Зважаючи на конституційне право кожного співробітника ВАТ „Укртелеком” мати власну думку, брати участь у масових заходах, що проходять в Україні, незалежно від того, на боці якого з кандидатів у Президенти вони виступають, керівництво товариства підтверджує, що ніяких санкцій до співробітників не буде застосовано за умови належного оформлення відсутності на робочому місці згідно з трудовим законодавством та забезпечення безперервності технологічного процесу зв’язку в державі.

Враховуючи стратегічне значення компанії для країни та її передприватизаційний стан, статус Національного оператора зв’язку, ВАТ „Укртелеком” звертається до всіх політичних сил із проханням не втягувати товариство у політичний процес.

Правління ВАТ „Укртелеком"Волинська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: вул. Кривий Вал, 28, м.Луцьк, Україна, 43025

Зворотний зв'язок