Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

ВАТ "Укртелеком" щиро вітає усіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Ми працюємо і працюватимемо, щоб забезпечити вас надійним та якісним зв’язком і у свята!


29.12.2005
ВАТ “Укртелеком” традиційно робить усе можливе, щоб завдяки нашим телекомунікаційним послугам Ваше спілкування з рідними та друзями у дні Новорічних та Різдвяних свят було приємним. Адже саме у ці дні майже 10 мільйонів наших абонентів привітають своїх рідних та близьких зі святами.

Товариством вжито додаткових заходів для підвищення надійності та якості послуг у святкові дні. Компанією збільшено кількість каналів до країн СНД, передбачено резервування каналів мереж зв’язку. Посилюється технічний контроль за станом мереж та об’єктів зв’язку. На випадок проблем з енергопостачанням підготовлено аварійні та резервні джерела електроживлення. Розроблено механізм постійного оповіщення та оперативного реагування на можливі нештатні ситуації. Перевірено системи пожежно-охоронної сигналізації та готовність засобів пожежегасіння, у складі чергових змін та диспетчерських служб працюватимуть найдосвідченіші фахівці.

Для довідки:

Пік навантаження на мережу ВАТ “Укртелеком” припадає на передноворічні та перші години Нового року, коли мільйони абонентів ВАТ „Укртелеком” поспішають привітати своїх рідних та близьких з Новим роком. Ми робимо все задля того, щоб кожен ваш Новорічний дзвінок супроводжувався миттєвим з’єднанням та якісним зв’язком.

Сподіваємось, що декілька простих порад допоможуть переговорити без зайвого клопоту.

Будь ласка, дотримуйтесь порядку користування телефоном. Дочекайтесь тривалого сигналу і лише після його появи починайте набір номеру. У разі здійснення міжміських, міжнародних розмов та дзвінків на мобільні телефони починайте подальший набір номеру після набору цифри 8, лише після появи тривалого сигналу. Без такого сигналу, телефонні станції не готові прийняти Ваш виклик для обслуговування. У ці години з’єднання може дещо затримуватися через велику кількість викликів, яку оброблятимуть телефонні станції, тому обов’язково дочекайтеся його завершення. Повторні, незавершені виклики призводитимуть до зайвого перевантаження телефонної мережі і ускладнюватимуть можливість отримання послуг. Як правило уже через 20-30 хвилин навантаження значно зменшується і телефонувати стає значно легше. Ми зробимо усе, аби Ви не відчували жодних незручностей зі зв’язком!


Волинська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: вул. Кривий Вал, 28, м.Луцьк, Україна, 43025

Зворотний зв'язок