Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Виповнюється 10 років з дня впровадження коду України (380)

   Шановні споживачі телекомунікаційних послуг! 

                   Повідомляємо, що абоненти у яких відсутній автоматичний вихід на міжміську та міжнародну телефонну мережу (з 3 категорією АВН) мають можливість доступу до послуг типу 8-800, зокрема, використання телекомунікаційних передплачених карток «ВСЕсвіт» та «ВСЕсвіт плюс» для отримання послуг міжнародного, міжміського телефонного зв´язку та доступу до абонентів операторів мобільного зв´язку.                                                                                                                  Додатково інформуємо, що перелік Категорій автоматичного визначення номера (АВН) абонентських пристроїв АТС розміщений у відділеннях „Телекомсервіс” Волинської філії ВАТ „Укртелеком”.

 

                              Довідки за телефоном 8-12


18.04.2005
З часу проголошення Україною незалежності у грудні 1991 року наша країна прагнула стати повноправним членом світової спільноти. Для розбудови дійсно незалежної держави, набуття нею реальної самостійності необхідно було створити, зокрема, і власну національну систему зв’язку.

Українські зв’язківці доклали значних зусиль для виконання цього непростого завдання та розбудови національної телефонної мережі, і вже у листопаді 1992 року в Україні було введено в дію першу міжнародну телефонну станцію. Відтак з`явилась можливість здійснювати прямі дзвінки за кордон, тоді як раніше необхідно було телефонувати через Москву.

Черговим важливим кроком у зміцненні незалежності нашої держави стало офіційне присвоєння Україні Міжнародним союзом електрозв’язку (МСЕ) окремого коду країни – 380, яке відбулося 5 грудня 1994 року під час засідання експертів МСЕ та України у Женеві (Швейцарія).

Остаточно впровадження нового коду України відбулося саме 16 квітня 1995 року.

Ця подія стала дійсно резонансною, вона ще раз переконливо підтвердила факт міжнародного визнання України як незалежної держави. Таким чином, є всі підстави вважати день 16 квітня 1995 року днем народження національної системи зв’язку України.


Волинська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: вул. Кривий Вал, 28, м.Луцьк, Україна, 43025

Зворотний зв'язок